O nás WEST BROKERS a.s.

O nás
Naše služby
Změny podoby
Ke stažení
Kontakt
Aktuálně
Historie
   

          Naše společnost je schopna Vám nabídnout rozsáhlou škálu služeb z oblasti cenných papírů. Mezi činnosti, na které se v současné době převážně zaměřujeme patří zejména:

Přeměny podoby cenných papírů:

          Jsme schopni Vám nabídnout kompletní realizaci přeměny podoby akcií Vaší společnosti od úvodní valné hromady až po závěrečnou dražbu nevyzvednutých cenných papírů. Naše dlouholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů jsou zárukou, že přeměna akcií proběhne přesně podle Vašich představ.
Jsme schopni zajistit Vaší společnosti veškeré záležitosti s přeměnou spojené, tj. zrušení registrace zaknihovaných akcií v SCP, zveřejnění zákonem stanovených výzev, zajištění vydávání listinných cenných papírů akcionářům a následně realizaci veřejné dražby nevyzvednutých akcií a to vše včetně poradenství založeného na našich rozsáhlých zkušenostech z této oblasti.

Odkupy cenných papírů a nabídky na převzetí:

          Jsme připraveni komplexně zajistit realizaci odkupů a nabídek na převzetí od přípravy znaleckého posudku přes zveřejnění inzerátů s nabídkou na převzetí až po vlastní realizaci včetně vypořádání předávaných akcií a finanční hotovosti.

Výběrová řízení:

          V případě Vašeho zájmu jsme schopni kompletně zajistit výběrové řízení na prodej cenných papírů od jeho vypsání až po závěrečné vyhodnocení.


Dražby:

          Společnost WEST BROKERS a.s. je od roku 2001 držitelem licence k provozování veřejných dražeb. Jsme schopni pružně a efektivně zajistit dražbu cenných papírů, které si akcionáři nevyzvedli v rámci změny podoby či výměny akcií, a to jak u společností, kde jsme realizovali celý proces přeměny tak i u jakýchkoliv dalších společností.

Rovněž jsme připraveni zajistit dražbu zastavených akcií, akcií v konkurzu nebo akcií v exekučním řízení.


Ostatní činnosti:

          Mimo výše uvedeného jsme schopni zajistit též rozsáhlou paletu dalších služeb z oblasti cenných papírů či kapitálových trhů. V případě požadavku dalších informací nás neváhejte kontaktovat. 
Advokátní Kancelář Plzeň - Mgr. Ing. Pavel CINK